O nas

68 lat temu Pierre Cardin założył własny dom mody. Jedną z jego intencji było przeniesienie niedostępnej estetyki wysokiego krawiectwa do życia codziennego. Sprawił, że to co piękne, stało się także funkcjonalne.

Będąc dumni z jego osiągnięć, nie zapominamy o jego ideach. Dlatego jako Pierre Cardin Pauloadriani od ponad 16 lat doradzamy mężczyznom, takim jak Ty. Inspirujemy i podpowiadamy jak powinieneś się ubrać, by w każdej sytuacji zachować klasę.

Dostrzegając rezultaty naszych starań, postanowiliśmy rozszerzyć skalę aktywności. Chcemy, by ten blog był miejscem, które da Ci impuls do odkrywania swojego indywidualnego stylu.
Zatem, jeżeli świat mody męskiej wydaje Ci się nieprzystępny i niezrozumiały – jesteś we właściwym miejscu.
Znajdziesz tu porady dotyczące każdego zagadnienia związanego z modą męską. Będziemy informować Cię o nadchodzących tendencjach i podpowiadać jak je ujarzmić. Dostarczymy Ci nowych pomysłów na codzienne nowatorskie stylizacje. Odpowiemy także na pytania i udzielimy indywidualnej porady stylistycznej.
Zależy nam w szczególności na tym, by miejsce to było swoistą akademią stylu, polem wymiany doświadczeń, opinii, sugestii. Istotą mody w wydaniu Pierre Cardin jest przede wszystkim współczesny mężczyzna. Ważny jest dla nas Twój charakter, temperament, potrzeby.
Naszym zadaniem jest podsunięcie Ci narzędzi do tego, byś mógł to wszystko wyrazić.